Bilgisayar ve  sunucuların internet ve  network üzerinden bağlanarak hizmetlere ulaşması günümüzde kaçınılmaz hale gelmiştir. Her türlü bilgi ağ üzerinden ilgili yerlere ulaşmaktadır. Ancak uygulamaların çeşitliliği, art niyetli uygulamaların artması nedeniyle network üzerindeki bilgilerin güvenliği de önemli hale gelmiştir.

Network ve Internet üzerinden erişerek kullandığımız her türlü kendimize ait bilgilerin başkalarının eline geçmemesi gerekmektedir. Bilgi asıl sermayedir.

Network ve ağ üzerinde dolaşan her türlü bilginin değiştirilmemesi ve silinmemesi gereklidir. Veri kaybı ve verilerin yetkisiz değiştirilmesi büyük zararlara neden olmaktadır.

Network ve Internet üzerinden hizmet veren uygulama ve sunucuların kesintisiz çalışabiliyor olması gereklidir. İhtiyaç olduğu anda devrede olmayan sistemler büyük kayıplara neden olabilir.

Bu ve benzeri sıkıntıları aşabilmek, network ortamlarının daha verimli kullanılmasını sağlamak, kullanıcıları kurum dışı uygulamalardan kaçındırmak için network güvenlik teknolojileri kullanılmalıdır

Başlıca Network Güvenlik Çözümlerimiz

Firewall Çözümleri
Atak Önleme Çözümleri
VPN Çözümleri
Web Güvenlik Çözümleri
Kurumsal Güvenlik Yönetim Çözümleri
Ağ Güvenliği Analizi Çözümleri
Endpoint Güvenliği ve Çözümleri
Mail Güvenlik ve Çözümleri
Auditing Çözümleri