Neler Yapıyoruz?

Kendi alanında lider, yenilikçi ,reticiler ile kurduğumuz iş ortaklıkları çerçevesinde müşterilerimize geri dönüşü hızlı, ölçülebilir çözümler sunmaktayız. Tüm bu üreticilerin ürün ve çözüm gruplarında uzmanlaşan yetkin personelimiz ile birçok sektörde başarı hikayelerine imza atmaya devam ediyoruz.

kamera sistemleri
Firmamız, güvenlik sistemleri konusunda tamamladığı birçok proje ile yetkinliğini kanıtlayarak bu alanda uzman kadrosuyla adres haline gelmiştir.
sanallaştırma sistemi
Bilişim altyapınızın sanallaştırılması donanımlarınızın verimliliğinin, esnekliğinin arttırılmasının yanı sıra maliyetlerinizi de azaltacaktır
veri depolama
Veri depolama sistemlerinde trend; farklı uygulamaları, değişen is yüklerini ve gereksinimleri destekleyen esnek mimarilere doğru yönelmektedir
kurumsal ağ çözümler
Sağlıklı bir ağ altyapısı çalışacağı sistemlerin hızlı ve problemsiz çalışmasının garantisidir. Ayrıca IT yatırımları içinde en uzun ömre sahip yatırımlardır.
yedekleme
Kritik iş uygulamalarında verilerin güvenlik ve istikrarlı performansını sağlayarak yedekleme çözümlerini donanım ve yazılım olarak size sunmaktayız.
network güvenlik
Bilgisayar ve  sunucuların internet ve  network üzerinden bağlanarak hizmetlere ulaşması günümüzde kaçınılmaz hale gelmiştir.